Son Haberler

Spot Eşya | Beyaz Eşya | Mobilya

Spot eşya;

Spot Eşyayı tanımlayacak olursak kısaca ucuz mobilya ve ucuz beyaz eşyaların veya genel olarak ev eşyalarının piyasanın çok altına satıldığı ürün demektir.

Spot Eşya alınmalımı güvenilirmi ?

Aldığınız eşya faturalı ise üretici firma garantili ise kesinle gönül rahatlığı ile bu ürünü alabilir kullanabilirsiniz. Burada siz aldığınız eşyanın bayisinden alarak vereceğiniz neredeyse üç dört katı parayı vermemiş oldunuz. Ekonomik kazanç dışında onlarca taksit ve senetlede uğraşmamak yada kredi kartına borçlanmamak artı olarak sayılabilir oldukçada önemli hususlardır bunlar ayrıca. Spotçular genelde peşin çalışırlar bu mağazalarda nakit döngü olurki işler yürüsün. Çünki piyasa bedelinin çok altında satış yapılır. İnsanlar çoğunlukla şunu ikisini birbirine karıştırırlar. Spot defolu ürün. Defolu eşya ile spot eşya farklı şeylerdir. Defolu (beyaz) eşya fabrikadan hatalı çıkan yada taşıma sevk esnasında zedelenen ürüne denir yinede üretici firma garantisindedir. Tüketiciler genelde defolu çizik eşyaların garanti dışı olduğunu düşünebilir hal böyle olunca güven eksikliği meydana gelir ve ekonomik eşya alma durumu kaybedilir.

Spot eşya mağazadan satın aldığınız ürünle farkı yoktur sadece ucuz olamasıdır farkı. Spot eşya adıyla en çok beyaz eşya akla gelir halbuki spot o kadar çok çeşit ürün vardırki ana başlıklarıyla bunlara beyaz eşyalar “spot buzdolabı, spot çamaşır makinesi, spot fırın, spot bulaşık makinesi” Spot mobilyalar “spot koltuk takımları, spot yatak odası, spot yemek odası ve spot oturma grupları” Spot elektronik eşyalar “spot televizyonlar, spot müzik aletleri” ve diğer ev eşyaları adını sayamadığımız halı vs. Spot eşya ençok Yenibosna civarında spotçular çarşısı diye anılan yerde yoğun olduğu bilinir halbuki tam böyle değil durum İstanbul’un bir çok yerinde spotçular bulmak mümkün. Spot eşya neden ucuzdur? Beyaz eşya veya mobilya satıcıları eşyaları peşine satarak nakit ihtiyaçlarını karşılamaları ayrıca uzun vadeli aldıkları bu eşyaları nakit satarak elde ettikleri parayı çalıştırarak daha fazla kar etmeleri. Cadde ikinci el eşya spot eşyayı hep ikinci planda tutmasına rağmen spot eşyalarlada ilgilidir. Bizden spot eşya modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almanız mümkün.

Check Also

ikinci-el-eşya-alanlar

ikinci el eşya alan yerler

ikinci el eşya alanlar, Mobilya Beyaz Eşya Spot Alanlar – İstanbulda yaklaşık tüm ilçelerde yüzlerce mahalle …