Son Haberler

Maltepe İkinci El Eşya Alanlar Depo 0216 366 42 01

Maltepe İkinci El Eşya Alanlar Depo; 0532 652 58 10

Maltepe’de 2.el eşya alanlarmı arıyorsunuz ? yoksa kullanılmış beyaz eşya, eski mobilyayamı ihtiyacınız var? Cadde tüm olanakları size sunuyor. Yeniyle ayırt edilemeceyecek temizlikte ofis eşyaları ev mobilya ve ikinci el beyaz eşyaları bizden temin edebilir yada bize ulaşıp satabilirsiniz Maltepe ikinci el eşya Anadolku yakasındaki ofisimizin merkezi durumunda bize yıllardır olduğu gibi şimdi hemen 7 gün 24 saat iletişim kurup eşyalarınızla ilgili ürün değerlendirmesi için yardım isteyebilirsiniz. Biz ev eşyaları ve ofis mobilya araç gereçleri dışında antika eşya alım satım hizmetide vermekteyiz bize ulaşıp ücretsiz ürün değerlendirme hizmetinden faydalanın.

Maltepe İkinci El Eşya
Maltepe İkinci El Eşya

Maltepe ikinci el eşya hizmetleri olarak İlçeyi tanıtalım kısaca. Henüz 1992 yılında kurulan daha önce Kartala bağlı olan bu ilçemiz İstanbul Anadolu yakasında yer alır ve Marmara denizine kıyısı vardır. İlçenin mahalleleri Altayçeşme  · Altıntepe  · Aydınevler  · Bağlarbaşı  · Başıbüyük  · Büyükbakkalköy  · Cevizli  · Çınar  · Esenkent  · Feyzullah  · Fındıklı  · Girne  · Gülensu  · Gülsuyu  · İdealtepe  · Küçükyalı  · Yalı  · Zümrütevler’e ulaşıp mahallelere kadar indirdiğimiz hizmet ağımızdan faydalanın, kurumsal, profesyonel, tecrübeli, kurumsal ve güven veren hizmet anlayışımızla mutlu olun kazanlı çıkın.

Maltepe İkinci El Eşya
Maltepe İkinci El Eşya

Tarihte Maltepe: “İlçenin’nin tarihi oldukça eski olup Bizans İmparatorluğu’na dayanmaktadır. O devirlerde adının “Bryas” veya Latince adıyla “Urias” olduğu söylenir. Diğer bir bilgiye göre ise Bizanslıların tutanaklarında “Pelekanon” dur. Bryas adının tarihçiler tarafından Küçükyalı’da eski Akduman pınar’ı yakınlarında bulunan Bryas Sarayı harabelerinden aldığı belirtilmekte ise de kesin bir bilgi yoktur. Bu nedenle bu günkü Maltepe 16. yüzyılda şimdiki yerinde kurulmuştur. Bu küçük sınır kasabasının 1509 yılındaki depremde yıkıldığı ve Dragos eteklerinde bulunan ve bu yüzyılda “Obnias”veya”Abrias” adı ile anılan bu kasabanın harabeleri 1540 yılında ünlü Fransız nebetatçısı ve seyyahı “Pierre Gylli” tarafından görülerek tespit edilmiştir.(Tarihçe yazısı alıntıdır.)”

Komşuları Kartal, Kadıköy, Ataşehir, Sancaktepe‘dede ikinci el eşya alıp sattığımız ak tif olarak gezici servislerimizin yer aldığı diğer ilçeler diyebiliriz. Maltepe merkez ofisimizden ürün satışımız mevcut olup istediğiniz eşyalar için bize gelmeden bilgi almanızı öneririz.

 

Check Also

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar, Kavacık İkinci El Eşya Alan Yerler, Kavacık İkinci El Eşya Alım Satım

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar, İstanbul ili Beykoz ilçesine bağlı bir mahalle olan Kavacık 2.el …