Son Haberler

Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar | 0216 366 42 01

Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar0532 652 58 10

2.el eşya alanların merkezi haline gelen Küçükyalı, Mektep caddesinde bulunan onlarca kullanılmış mobilya, eski beyaz eşya ve antika eşya alıcı ve satıcısını bulmanız mümkün. Maltepe’ye bağlı olan bu mahalle İstanbul Anadolu yakasının ikinci el ve spot eşya açısından lideri haline gelmiştir. Cadde ikinci el eşyada Anadolu yakası merkez ofisini burada barındırmaktadır. Küçükyalı’yı biraz tanıyacak olursak İstanbul Anadolu yakası Maltepe ilçesine bağlı olan mahalle eskiden tek ve iki katlı evlerin çokluğu nedeniyle Küçükyalı ismini almıştır. Sahile sınırı olan, bir çok önemli birimin bulunduğu mahalle genel olarak sakindir. Altıntepe ve Bostancı’ya sınırdır diğer taraftan İdealtepe’ye sınır komşusudur.

Küçükyalı İkinci El Eşya Alanlar
eski mobilya alanlar

Rüştü Sarp caddesinde bulunan Cadde ikinci el eşya, Mektep caddesi bitiminde yer alır. Bu iki caddede bulunan bir çok ikinci el firmanın en önde gelenlerinden olma yolunda olan Cadde İstanbul’un her yerinden aldığı eşyaları burada son kullanıcıya satışa sunar. Geniş ürün yelpazesinde ikinci el beyaz eşyalardan ikinci el buzdolabı, ikinci el fırın, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinelerini bulundurur, mobilyada ise ikinci el yatak odası, ikinci el yemek odası, ikinci el oturma grupları, ikinci el koltuk takımları, çekyat, kanepe ve sandalye, masadan oluşan çeşitleri bulmanız mümkün. Bunların dışında ikinci el ev eşyalarının genelini bünyesinde bulundurur onları alır satar ucuz olarak son kullanıcıya ulaştırır.

İkinci el ofis mobilya ve diğer ofis araç gereçlerini Caddeden temin etmeniz mümkün aynı zamanda bu eşyalardan elinizde bulunan ürünleri satabilirsiniz. Her nerede olursanın olun bizi arayıp eşya satmak istediğinizi belirttiğinizde size ulaşıp yerinizden eşyalarınızı alırız. Fiyat değerlendirmesini eşyanın durumuna göre yapar olabildiğince maksimum fiyat vermeye gayret ederiz. Eski eşya alımı yanında antika eşyalarda ilgi alanımıza girer özellikle antika el dokuma halıları, antika gümüş eşyalar, ahşap antik eşyalar, çini vazo, biblo ve Osmanlı dönemi antika eşyalar en çok ilgilendiğimiz eşyalar arasındadır. Antikalarınız uzman ekibimizce incelenerek fiyat değerlendirmesi yapılır. Cadde ikinci el eşyadan eşya almak için Küçükyalı merkez ofisimizi mutlaka ziyaret edin sayamadığımız her bütçeye uygun eşyaları bulmanız mümkün.

Check Also

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar, Kavacık İkinci El Eşya Alan Yerler, Kavacık İkinci El Eşya Alım Satım

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar, İstanbul ili Beykoz ilçesine bağlı bir mahalle olan Kavacık 2.el …