Son Haberler

Kocaeli İkinci El Eşya | 0216 366 42 01

Kocaeli İkinci El Eşya; 0532 652 5810

İkinci el eşya alanları arıyorsanız Kocaeli’nde, Cadde ikinci el eşya ve spot, antika eşyalarınızı ve eski ve kullanılmış eşyalarınızı satacağınız doğru adres burası. Profesyonel ve dürüstlüğü ön planda tutan Cadde ikinci el eşya daima tutarlı olarak satılan eşyalara garanti vererek ikinci el eşya sektöründe kalıcı olmayı başarmıştır. İstanbul merkezli çalışan Kocaeli ikinci el eşya buradada ön planda olarak hep lider olmayı başarmıştır. İstanbul ve Sakarya ile sınır olan Kocaeli tam bir sanayi şehri diyebiliriz. Önde gelen markaların fabrikaları burada bulunur. Araba ve beyaz eşya fabrikaları hemen İstanbul çıkışında yer alır. 2.el beyaz eşyalar, (ikinci el buzdolabı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık

Kocaeli İkinci El Eşya
Kocaeli İkinci El Eşya

makinesi, ikinci el fırın) ikinci el mobilyalar, (ikinci el koltuk takımları, ikinci el çekyat takımları, ikinci el oturma grupları, ikinci el yatak odası, ikinci el yemek odası) Antika eşyalar (antika el dokuma halıları, antika gümüş eşyalar, antika ahşap işleme eşyalar, antika çiniler, antika seramik, antika tablolar ve diğer antika ev ve aksesuar eşyaları) ilimizden en çok aldığımız eşyalar içindedir. Kocaeli ikinci el eşya açısından oldukça hareketli bir kenttir, bunun sebebi iş sahalarının oldukça fazla olmasından dolayı sürekli nüfusunun artması yeni konutların tüm Türkiye’de olduğu gibi buradada oldukça çok yapılması, şehrin devamlı yenilenip gelişmesi gösterilebilir.

Kocaeli İkinci El Eşya
Kocaeli İkinci El Eşya

Yukarıdada bahsettiğimiz gibi her türlü kullanılmış ev eşyalarınızı, eski ofis eşyalarınızı yerinizden size hiç bir zahmet vermeden olabildiğince değerinde almaya gayret sarf ediyoruz. Kocaeli’nin şehir merkezinde olduğu gibi tüm ilçelerinde; Başiskele · Çayırova · Darıca · Derince · Dilovası · Gebze · Gölcük · İzmit · Kandıra · Karamürsel · Kartepe · Körfez ikinci el eşya hizmeti verir. Hatta mahallelerindede faliyet göstermekteyiz. Bizi tüm bu yerlerden arayabilir yada mail yoluyla ulaşıp eşyalarınızı satmak için talep oluşturabilirsiniz. Bize günün her saatinde ulaşmanız mümkün, bunun için şu mail adresi ve telefonları kullanabilirsiniz. Mail adresinden ürün resimlerini atmanızı tavsiye ederiz böylece daha hızlı değerlendirme yapabiliriz.

info@caddeikincielesya.com

0216 399 3132 | 0212 657 4150 | 0532 652 5810 Cadde 7/24

Check Also

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar, Kavacık İkinci El Eşya Alan Yerler, Kavacık İkinci El Eşya Alım Satım

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar, İstanbul ili Beykoz ilçesine bağlı bir mahalle olan Kavacık 2.el …