Son Haberler

İkinci El Yatak Odası

İkinci El Yatak Odası Alanlar;

Bir evin başlıca ihtiyaçlarından yatak odası takımları 2.el de oldukça yaygın bir eşya sınıfıdır. Ahşap ve metal ağırlıklı yatak odası eşyaları eski büyük devasa eşyaların yerine günümüzde daha küçük ebatta eşyalar öne çıkmıştır, bunun ana nedeni taşıma zorlukları, yer sıkıntısı yeni evlerin dar olması eskiye göre) bu yöne doğru itmiştir insanları.

İkinci El Yatak Odası Alanlar
İkinci El Yatak Odası Alanlar

Avangarde Yatak Odası, Modern Yatak Odaları diye genel hatlarıyla ikiye ayrılır, birisi daha oturaklı eski tip klasik yatak odası denebilecek avangard, diğeri ise günümüzde çok yaygın olan daha kullanışlı olan modern diye adlandırılan modeldir.

Yatak odası ana eşyaları nelerdir?

Yatak, baza, gardrop, şifonyer, çekmeceler, ayna, çamaşır dolapları vs diye gidiyor.

Cadde ikinci el mobilya alım satım ünvanıyla ikinci el yatak odası takımlarınız tek tek yada komple grup olarak yerinden demonte edilerek alınır, marka ve model ayrımı olmaksızın eşyalarınız yerinden söküm ve taşıma işlemlerinde size hiç bir azahmet vermeden hızlı bir şekilde alınır yeni eşyalarınıza yer açılır. İstanbul genelinde alım yapan Cadde ikinci el yatak odası alan yerler içinde en ön sıralarda olmuştur, ikinci el mobilya alanlar genelde alım yaparken seçici olurlar her eşyayı, her modeli almazlar. Cadde ikinci el mobilya kırık ve çürük yoksa alım gerçekleştirir.

Sizde ikinci el yatak odanızı değiştiriyorsanız yenisine yer açalım eskiyide çöp olmadan sizden alıp ekonomiye kazandıralım.

Check Also

İkinci El Ev Eşyası

2.El Ev Eşyası | 0532 652 5810

2.El Ev Eşyası; İkinci el ev eşyası tahmin edileceği üzere çok çeşit ve model, renk, …