Son Haberler

İkinci El Laptop | 0532 652 58 10

İkinci El Laptop alım satımı için ulaşabileceğiniz Cadde 2.el bilgisayarların geneli hakkında tecrübesi bulunur. Uzun süredir pc sektörünede hakim olan firma 80 – 86 bilgisayarlarla başlayan bilgisayar modellerinden günümüze kadar uzayan son bir kaç yıldırda laptop piyasasının hareketlenmesiyle bu alan kayan alım laptopların tüm model ve markaları aldığımızı söyleyebiliriz. Pentium ve üstü modelleri alıyoruz daha eskisi artık kullanılmadığı için alımıda yapılmıyor. i3 – i5 – i7 ve üstü modeller en çok alım yaptığımız laptoplar içinde yer alır. Laptop yanı sıra netbook, notbook, masa üstü bilgisayarı alıyoruz bilgisayarın sağlam olması eletronik aksamının arızasız olması sağlıklı çalışması gerekiyor arızalı ürünleri

İkinci El Laptop alanlar
İkinci El Laptop alanlar

almıyoruz. Laptopları genelde sizin yerinizden alıyoruz ama sizde yerimize ulaşıp satış yapabilirsiniz. Mutlaka test edilerek alım satım yapılır satmadan önce genel yazılım ve donanım bakımları yapılıp geçer not alan laptoplar satışa sunulur. Alırkende alış satış faturası ve kimlik fotokopisi istenir. İlk satış yapan kişiler için geçerli olan bu mevzuatlar artık resmi olarak mecburi hale gelmiştir. Herkesin yararı için bu denetimler yapılarak laptop satışı yapan illegal kötü niyetli kişilerinde önü kesilmiş olur. En sık alım yaptığımız markalar, vestel, asus, toshiba, sony, lg, samsung, casper, msı, exper, fujitsu, lenova, apple, acer, probook, packard bell, hp diyebiliriz. Bilgisayarın laptop olsun masa üstü olsun markası hiç önemli değil bizim için önemli kriter cpu yani işlemcisi, (hd) diski, ram gibi parçaların ne kadar güncel olduğudur. Yeni nesil işlemcili çif çekirdek dual core ve dört sekiz diye giden işlem yapma kapasitelerini gösteren bu göstergeler alım yaparken dikkat edilmesi gereken unsurlardır, bu yeni laptop veya diğer akıllı elektronik eşya alırkende aynen geçerli bir durumdur.

Cadde sizin tüm elektronik eşyalarınızla birlikte 2.el laptoplarınızı genel olarak bilgisayarlarınızı nakit alır ulaşın bize satım detayları hakkında bilgi alın.

info@caddeikincielesya.com

caddeikinciel@gmail.com

0216 366 42 01
0212 657 41 50
0532 652 58 10