Son Haberler

İkinci El Eşya 0532 652 58 10

ikinci el ev eşyası
ikinci el eşya alanlar

Cadde Spot İkinci El Eşya Siz Degerli müşterilerimizin 7/24 Hizmetindeyiz 0532 652 58 10 Dilediginiz Zaman Ulaşabilirsiniz.

Artık Türkiye’nin her noktasından ikinci el eşyalarınızı büyük bir rahatlıkla degerlendiririz. Firmamız mobilya, beyaz eşya ya da antika eşyalarınızı gerçek değer kriterlerine göre sınıflandıran, alanında lider ve tek ikinci el ve spot eşya kuruluşudur. Cadde İkinci El Eşya İstanbul’ bulundurduğu iki büyük merkez ofisiyle adreslere kısa sürede ulaşmayı hedef Koymuştur,İster mobilya, beyaz eşya, Eski Eşya, Kullanılmış Eşya, atika eşya alanlar, ister yıllarca anılarını biriktirdikleri ikinci el eşya yada antika eşya satanlardan biri olun, bilimsel değerlendirme metotlarımızla kazanan siz olun…

İkinci El ve Spot eşya sektörü içindeki belirsizlikleri ortadan kaldıran bir bakış açısı ile çalışan, yeni nesil değerlendirme metotları ile fark oluşturan firmamıza sadece istanbul içinden değil, Türkiye’nin her yanından ulaşabilirsiniz.

ikinci el eşya ya da antika eşyanızı satmak icin resimlerini çekip hikayesini yollayın anında fiyat alın. Ya da ikinci el mobilya, beyaz eşya, ofis mobilyaları(ikinci el ofis masası, ikinci el ofis koltukları, ofis oturma grupları) antika eşya reyonumuzu gezerek tercih ettiğiniz ürünü hemen alan siz olun.

Merak etmeyin, müşteri temsilcimiz sizinle irtibata gececek size her türlü bilgiyi iletecektir.

Unutmayın ;

İkinci el mobilya ya da beyaz esyalarin tamamı yenileme calısmalarimiz sayesinde tertemiz ve hemen kullanilabileceğiniz niteliktedir. Hergün sürekli eşya alım satımı yapılmasından dolayı ürünler sürekli farklılıklar içermekte olup tabi olarak eşyalar devamlı değişmektedir. Bizde web sayfamızı güncel tutup son kullanıcıya doğru bilgi vermeyi hedeflemekteyiz. Sayfamızdan yenilikleri yani ürün katalogunu indirebilir yada ürün hakkında detaylı bilgiyi mail yada tefonla isteyebilirsiniz. Ürün çeşidi olarak oldukça zengin içerik sağlamaktayız heran her eşya çeşidini bulabilir veya en geç iki iş günü tedarik edebilir ve size ulaştırırız. Sektörün kalıcı markası Cadde sizi memnun edecek tecrübe ve profesyonelliğe sahiptir.

Fırsat ürünlerimiz hakkında bilgi isteyiniz.

Ayrıntılar ve sitemizde sergileme firsatı bulamadığınız diğer ikinci el eşyalar için bizi arayabilirsiniz.

Cadde İkinci El Eşya

0216 366 42 01
0212 657 41 50
0532 652 58 10

 

Check Also

ikinci-el-eşya-alanlar

ikinci el eşya alan yerler

ikinci el eşya alanlar, Mobilya Beyaz Eşya Spot Alanlar – İstanbulda yaklaşık tüm ilçelerde yüzlerce mahalle …