Son Haberler

Göztepe İkinci El Eşya | 0216 366 42 01

Göztepe İkinci El Eşya ; (0532 652 58 10)

İstanbul Göztepe, 2.el eşya alanlar için önemli bir mevki nedeni bölgenin çok eski yerleşim yeri olması ve eski kullanılmış eşya alan yerlerin toplandığı alanın burada bulunması diyebiliriz. Şimdilerde ikinci el eşyacıların merkezi Maltepe Küçükyalı mektep caddesidir. İstanbul’un bir çok yerinde bulunan eski eşya pazarları içinde en popüler ve aktif hizmet veren bölge Küçükyalı bölgesidir. Buradan her istediğiniz 2.el eşyayı yada antika eşya çeşidini bulmanız mümkün.

İstanbul Göztepe Anadolu yakasında bulunan Kadıköy ilçesine bağlı bir mahalledir. Oldukça eski zamanlara dayanan geçmişi bulunan bu mahalle Kadıköy‘ün en çok bilinen tanınan bir çok iş sahasının toplandığı yer diyebiliriz.

Göztepe İkinci El Eşya
Göztepe İkinci El Eşya

Adını Merdivenköy, Şahkulu dergahının Gözcüsu olan Gözcü Baba’nın bulunduğu gözetleme tepesinden aldığı söylenir, muhtemelen doğru bir bilgidir bu. Marmara Denizi, Merdivenköy mahallesi, Erenköy mahallesi ve Caddebostan semti ve
Çiftehavuzlar semti ile sınır komşusudur. Bağdat Caddesi bu mahalledende geçer büyük bir yeşil alanı barındıran (Göztepe parkı-10.000 m2), tarihi ahşap köşklerin bulunduğu şık bir mahalle denebilir. Oto galerileri ve çiçekçilerin oldukça fazla bulunduğu bu alan Cadde ikinci el eşya ve spot eşyanın sürekli eşya alımı yaptığı yerlerdendir. Cadde Kadıköy ilçe merkezinde olduğu gibi tüm mahalle ve semtlerinde sürekli gezici eşya alım servis aracı bulundurur. İzmir Göztepe ile isim karışıklığı olmasın diye İstanbul Göztepe yada Kadıköy Göztepe demek daha doğru olur.

Göztepe mahallesi ikinci el eşya alım satım güzergahımız içinde yer alan ikinci el beyaz eşya, kullanılmış mobilya(ikinci el koltuk takımları, köşe koltuk, yatak odası ve yemek odası, ofis mobilya ve araç gereçleri) genelleyecek olursak ikinci el ev ve ofis eşyaları bahçe mobilyaları alımı yaptığımız Göztepe bizim için her zaman cazip bir yer olmuştur. Tüm bu saydığımız ikinci el ve spot eşyalar dışında antika eşyaların (eski gümüş, tuğralı gümüş, ahşap, çini, radyo, gramofon, plak vs) alımını yapmaktayız. Bize ikinci el eşya ve antikalarınız için ulaşın size doğru bilgi ve fiyat seçenekleri sunalım. Tecrübe, güven ve profesyonel anlayışla ikinci elden daha fazlasını bulacağınız Cadde doğru adres.

Check Also

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar, Kavacık İkinci El Eşya Alan Yerler, Kavacık İkinci El Eşya Alım Satım

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar

Kavacık İkinci El Eşya Alanlar, İstanbul ili Beykoz ilçesine bağlı bir mahalle olan Kavacık 2.el …