Son Haberler

Eski Gümüş Alanlar | Hurda Gümüş Alanlar | Tuğralı Gümüş Alanlar

Gümüş Alanlar;

Gümüş her zaman altından sonra en çok değer verilen metaldir. Eski gümüş alan Cadde aynı zamanda hurda gümüş ve tuğralı Osmanlı gümüşleri alıyor. Her zaman ulaşıp maksimum değerde gümüşlerinizi alır değerlendirir. İstanbul

gümüş alanlar
gümüş alanlar

başta olmak üzere gümüş eşya alan yerler oldukça fazla, bunun nedeni bu değerli madenin her zaman alıcı bulması bir çok sektörde kullanılması bu sektörü cazip hale getirmektedir.

Eski Gümüş Alanlar | Hurda Gümüş Alanlar | Tuğralı Gümüş Alanlar
Eski Gümüş Alanlar

En çok tercih edilen gümüş eşyaları sıralarsak; buhurdanlık, güleptanlık çay takımları çerezlik, şekerlik ve meyvelikler dualı tablo, ikono jardinyer masa üstü aksesuarları mücevher, ilaç kutusu ve diğer çeşitleri Osmanlı duvar ve el aynası peçetelik, tuzluk, biberlik, kürdanlık ve fincan sandıklı Kuran’ı Kerim, semaver ve çaydanlık şamdan tabak ve küllük tepsiler vazo, sürahi, ibrik yemek, çay sofrası takım ve aksesuarları, süs eşyası üretiminde yaygın şekilde kullanılır, ayna yapımında, fotoğrafçılıkta, bazı ilaçlar ve alaşımların hazırlanmasında, gümüş paralar (%90 gümüş, %10 Bakır) Saf gümüş, aynı zamanda asetik asit, boyalar ve fotoğraf maddeleri elde etmede, toz halinde gümüş, Cam ve ahşabı elektrik iletkeni yapmak için yeni seramik tipi kaplama işlerinde, gümüş zeolitler, acil durumlarda, deniz suyundan içilebilir su elde etmek için kullanılır. Gümüş maden olarak yumuşak bir metal olduğu için işlenmesi kolaydır ve her türlü şekil, desen ve resim yapılabilir. Geçirgenlik yani iletkenliği üst düzeyde olan gümüş özel elektronik aksamlardada kullanılmaktadır.

antika eşya alanlar
antika eşya alanlar

Cadde gümüş eşyaları kullanılabilir olsun olmasın hurda olarak alınıp değerledir, mutlaka bize ulaşın gümüş eşyalar, antika gümüş eşyalar, özellikle Osmanlı dönemi gümüş eşyalar, tuğralı gümüş eşyalar özellikle ilgilendiğimiz ürünler arasındadır. İstanbul’un her yerinden bize ulaşabilirsiniz, Anadolu yakası ve avrupa yakası gümüş eşya merkezlerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sadece İstanbul değil tüm Türkiye’den bize ulaşın nerede olursanız olun size mutlaka ulaşıp gümüşlerinizi değerlendiririz. Gümüş ayarı yani değer derecesi gümüşün fiyatında önemli rol oynar, birde tarihi değeri eski olması bir döneme ait olması ne kadar değerli olup olmadığıyla birebir orantılıdır.

Eski Gümüş Alanlar | Hurda Gümüş Alanlar | Tuğralı Gümüş Alanlar