Son Haberler

Çekmeköy’den İkinci El Eşya Alanlara Satın| 0216 366 42 01

Çekmeköy’den İkinci El Eşya Alanlara Satın; 0532 652 58 10

Biz Cadde ikinci el eşya olarak ne yapıyoruz Çekmeköyde? 2.el mobilya, kullanılmış beyaz eşya, eski ev eşyalarınızı sizden yani yerinizden size kısa sürede size ulaşıp karşılıklı anlaşma usulüyle anlalayış, güven ve kurumsal firma duruşuyla alıyor eşyaların size olan yükünü kaldırıyor yenisine yer açıyor, hem eşyalarınız çöpe atılmaktan kurtulup son kulanıcıya ucuz bir şekilde ulaşıp Türk ekonomisine kazandırıyor bunu biz ticeretin ötesinde bir durum olarak görüyor ve önemsiyoruz.

Çekmeköy ikinci el eşya
Çekmeköy ikinci el eşya alanların Caddesi

2.el eşyalarınızın değer kazandığı, kullanılmış mobilyalar ve eski beyaz eşyaların değerlendirildiği yada sizin için tedarik edildiği Cadde ilçemizde size dürüstlük ve güven vaad ediyor. Çekmeköy İstanbul Anadolu yakasında yer alan oldukça hızlı gelişmekte olan daha çok site tarzı konutların çokça olduğu yada yeni yapıldığı bir bölge diyebiliriz. Çekmeköy ikinci el eşya  olarak bu bölgeyi kısaya tarih ve konum olarak tanımaya çalışalım.

Çekmeköy ilçesi; daha öncede bahsettiğimiz üzere İstanbul Anadolu bölgesinde yer alan ilçemiz daha önce Ümraniye’ye bağlı bir belde olan, 2009’da Ömerli, Alemdağ, Taşdelen belediyelerine bağlı 17 mahalle ile 5 köyün katılmasıyla ilçe olmuştur. 148,08 kilometrekarelik alanda 135,603 kişinin yaşadığı Çekmeköy’de nüfus, ilçe olmadan önce 75.423 iken 1990’da 13.523, 2000’de 37.502, 2007’de 70.683 olarak sayılmıştır. İlçemiz genelinde olduğu gibi bölgenin mahalleleri: Alemdağ  · Aydınlar  · Cumhuriyet  · Çamlık  · Çatalmeşe  · Ekşioğlu  · Güngören mahallesi ·

Çekmeköy ikinci el eşya
Çekmeköy ikinci el mobilya alım satım

Hamidiye  · Kirazlıdere  · Mehmet Akif  · Merkez  · Mimarsinan  · Nişantepe  · Ömerli  · Soğukpınar  · Sultançiftliği  · Taşdelen mahallesi her zaman aktif olarak ikinci el eşya konusunda yer aldığımız yerler arasında yer alır.  Ayrıca  Beykoz; Ümraniye; Sancaktepe komşu ilçelerden bize ulaşıp eşya satabilir alabilir antikalarınız için danışma

Çekmeköy İkinci El Eşya Alanlar, Çekmeköy İkinci El Eşya Alan yerler, Çekmeköy İkinci El Eşya Alım satım
beyaz eşyalar

hattımızdan faydalanabir dahası ücretsiz ekspertiz hizmeti ücretsiz olarak isteyip ürünlerinizin bedelini ve özelliklerini öğrenebilirsiniz. Bu hizmet ikinci el eşya firmaları arasında sadece bizim verdiğimiz müşteri odaklı bir hizmet olup herkesin 7 gün 24 saat faydalanacağı güven veren iş olarak bakıyoruz. İstanbul Anadolu yakasındaki ofsimiz bu bölgeye farklı eşya servis araçlarıyla gün boyu ikinci el mobilya ikinci el beyaz eşya tranferi yapıyor.

Check Also

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar, Okmeydanı ikinci el Beyaz Eşya, Okmeydanı 2.El ve Spot Alım …