Son Haberler

Çatalca İkinci El Eşya | 0212 657 4150

Çatalca İkinci El Eşya; 0532 652 58 10 Sıkça kullanılan adıyla İkinci el eşya yani kullanılmış yada eski diye tabir edilen, artık kullanmayacağınız beyaz eşyalarınızı, ofis mobilyalarınızı Çatalcadan size ulaşıp yerinizden ekspertiz yani ürün değerlendirmesi yapıp iki tarafında tatmin olacağı bedelle alıyoruz. Aldığımız ev eşyalarını temizlik ve genel bakımından sonra makul fiyatlarla son kullanıcıya ulaştırıyoruz.

Çatalca İkinci El Eşya
Çatalca İkinci El Eşya

Çatalca ilçemizi tanıyalım: Yüz ölçümüyle nüfüsunun ter orantılı olduğu ilçede yüz ölçümü İstanbulun’un en büyük toprağa sahip ilçesi nufusu ise en az olan ikinci ilçesi olması dolayısıyla insan yoğunluğu bakımından ferah bir bölge. 1926 dan beri ilçe konumunda olan çatalca 2.el eşya alımı yaptığımız fakat yoğunluğun kısıtlı olduğu bir yer diyebiliriz. Fatih Sultan Mehmet Hanın “bu şehri Allah’a emanet ettim” dediği Çatalca, stratejik yönden çok önemli bir ilçedir. Buraya Çatalca denmesinin sebebi kurulduğu yerin çatala benzeyen bir dağın eteğinde olmasındandır. Evliya Çelebi, Çatalca’nın, 1453’de, Fatih Sultan Mehmet Han’ın Edirne’den İstanbul üzerine yürümesi sırasında, İstanbul’un fethinden bir buçuk ay önce alındığı bilgisini vermektedir. Bu Çatalca’nın son fethidir ve Türklerin elinde kalmıştır hep çok şükür elhamdülillah. İkinci el eşya alanlar Çatalcaya genellikle İstanbul merkezli çalışanlardır ve bu daha öncede bahsettiğimiz nufusunun az olmasından kaynaklanmaktadır.

Çatalca İkinci El Eşya
Çatalca İkinci El Eşya

Çatalca’nın köyleri: Akalan · Aydınlar · Başak · Belgrat · Çanakça · Celepköy · Dağyenice · Elbasan · Gökçeali · Gümüşpınar · Hallaçlı · Hisarbeyli · İhsaniye · İneceğiz · Kabakça · Kalfaköy · Karamandere · Kestanelik · Kızılcaali · Oklalı · Ormanlı · Örcünlü · Örencik · Subaşı · Yalıköy · Yaylacık · Yazlık’da ikinci el eşya alıp satıyoruz. Mahalleleri: Binkılıç · Çakıl · Çiftlikköy · Ferhatpaşa · İzzettin · Kaleiçi · Karacaköy · Ovayenice’dede varız bize tüm bu yerleşim bölgelerinden ulaşabilirsiniz. Çatalca’nın mahalle ve köyleri dışında komşuları olan  Tekirdağ (ikinci el eşya), Silivri, Büyükçekmece ve Arnavutköy‘de faliyet göstermekteyiz bize buralardanda ulaşabilirsiniz. mail adresimize resim yollayıp bilgilenin info@caddeikincielesya.com yada 0212 657 4150 telefondan İstanbul avrupa yaksındaki ekibimize ulaşıp eşya değerlendirmesi alınız. 

Check Also

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar, Okmeydanı ikinci el Beyaz Eşya, Okmeydanı 2.El ve Spot Alım …