Son Haberler

Büyükçekmece İkinci El Eşya Alanlar | 0212 657 4150

Büyükçekmece İkinci El Eşya Alanlar; 0532 652 58 10

2.el eşya alanlar açinde Caddeyi Büyükçekmecede ilk sırada görürsünüz firma olarak ilçe genelinde kullanılmış mobilya eski beyaz eşya ve antika eşyalarınıza talibiz.

Büyükçekmece İkinci El Eşya
Büyükçekmece İkinci El Eşya Alanlar
Büyükçekmece İkinci El Eşya

Büyükçekmece’nin konumundan kısaca bahsedip tanımaya çalışalım. Kentin batısında yer alan Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri, Çatalca ve Arnavutköy ilçeleriyle komşu konumundadır. 2009’dan sonra yapılan değişikliklerine kadar Avcılar ve
Küçükçekmece ilçeleriylede komşu olmuştur. Büyükçekmece’de Türkiye’nin En yüksek TV kulesi, TÜYAP önemli yerlerden bazılarıdır.

Büyükçekmece İkinci El Eşya
Büyükçekmece İkinci El Eşya alan yerler

İkinci el eşya alanlar İstanbulun her yerinde olduğu gibi bu ilçeyede yoğun ilgi göstermiyor bu neden kaynaklanıyor, belki diğer bölgelere göre daha az göç alıyor olması olabilir diye düşünüyoruz. Cadde ikinci el eşya olarak biz merkezinde olduğu gibi tüm mahallelerinde faliyet göstermekteyiz. Bu mahalleler 19 Mayıs · Ahmediye · Alkent 2000 · Atatürk · Bahçelievler · Batıköy · Celaliye · Cumhuriyet · Çakmaklı · Dizdariye · Fatih · Güzelce · Hürriyet  · Kamiloba ·

Büyükçekmece İkinci El Eşya Alanlar
ikinci el kırmızı koltuk

Karaağaç · Kumburgaz · Mimarsinan · Muratbey · Muratçeşme · Pınartepe · Türkoba · Ulus · Yenimahalle’den ikinci el eşyalar ofis ve ev mobilyaları hangi marka olursa olsun beyaz eşyalarınız bizimle değer kazanır çöp olmadan son kullanıcıya    ulaşır böylece her iki tarafda kazançlı çıkacaktır bize gün boyu ulaşabilir mail yoluyla eşyalarınızın resimlerini yollarsanız daha hızlı değerlendirilir.

Check Also

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar, Okmeydanı ikinci el Beyaz Eşya, Okmeydanı 2.El ve Spot Alım …