Son Haberler

Beykoz İkinci El Eşya Alanlar| 0216 366 42 01

Beykoz İkinci El Eşya alanlar; 0532 652 58 10

İstanbulun en güzel ilçelerinden Beykoz 2.el eşya ikinci eşya el mobilya kullanılmış yani eski beyaz eşya antika eşya ofis mobilyaları akla gelen tüm ev eşyalarını alıyor satıyor ekonomik ücretlerle size geldiği için sizide madden yormuyoruz.

Beykoz İkinci El Eşya
Beykoz İkinci El Eşya

Eski ilçelerden olan Beykoz boğaz manzarası temiz doğası ve yeşil örtüsüyle gerçekten insanın hem çalışıp hemde yaşayabileceği mükemmel bir yer. Beykoz ikinci el eşya olarak (Cadde) Burada iş yapmak elit anlayışlı insanlarla iletişim kurmak bizi mutlu ediyor. Boğaza nazır villa ve köşklerin çoklukla olduğu ilçe yeşillikleriylede ön plana çıkmaktadır Cadde İkinci el eşya ilçe genelinde faliyet göstermekte olup aynı zamanla merkezle beraber İstanbul genelinde olduğu gibi Beykozunda semt ve mahallelerinde 2.el eşya, antika eşya, spot eşya satışı ve alımı yapmaktayız her ne zaman olursa olsun bize haftada yedi gün ulaşmanız mümkün sırf eşya almak, satmak değil antika eşya  danışmanlığı adı altında verdiğimiz antik ekspertiz yani ürün değerlendirme hizmetimizden faydalanabilirsiniz bu tamamen ücretretsiz bir hizmettir ve herkes faydalanabilir.

Tarihi kitapların söylediği 700 yıl önce bölgenin Türklerin eline geçmesinden sonra Beykoz, bölgede her şeyiyle parlayan bir yıldız halıne gelmiş ve herkesin gözünün kendisinde olmasını sağlamıştır. Osmanlı döneminde önemli kişilerin yaptırdığı av köşleriyle bir mesire ve eğlence yeri olduğu anlaşıyor. Beykoz’un tarihi belgeleri MÖ 700’lü yıllara dayandığı söyleniyor. Bu kadar eski tarihe sahip yerleşim yerinde bizde iş yapamaktan çok haz ettiğimizi söyleyebiliriz.

eski ev eşyaları
eski ev eşyaları

Geniş ikinci el eşya yelpazemiz mahalleleri Acarlar · Anadoluhisarı · Anadolukavağı · Baklacı · Çamlıbahçe · Çengeldere · Çiftlik · Çiğdem · Çubuklu · Fatih · Göksu · Göztepe · Gümüşsuyu · İncirköy · Kanlıca · Kavacık · Merkez · Ortaçeşme · Paşabahçe · Rüzgârlıbahçe · Soğuksu · Tokatköy · Yalıköy · Yavuzselim · Yenimahalleyi kapsamakla kalmayıp  sınır komşuları  Çekmeköy, Şile, Ümraniye ve Üsküdarı içine alarak ikinci el eşyada olan iddamızı ortaya koymaktayız.

Bilgi için telefon yada mail adresimizi kullanarak yararlanabilirsiniz.

0216 399 3132 –  info@caddeikincielesya.com

Check Also

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar, Okmeydanı ikinci el Beyaz Eşya, Okmeydanı 2.El ve Spot Alım …