Son Haberler

Bayrampaşa İkinci El Eşya | 0212 657 4150

Bayrampaşa İkinci El Eşya; 0532 652 58 10

Yalnış eski ve kullanılmış eşya almıyoruz israfın önlenmesine yardımcı oluyor, ekonomiye desteğimiz olduğunu söylemek mümkün. 1990 yılında ilçe olduğundan bu yana 2.el eşya alan yerler içinde bulunuyor eski mobilya kullanılmış beyaz eşya antika eşya alım ve ekspertiz hizmeti ofis mobilyaları ve komle ev eşyalarını israf olmasını önlüyor son kullanıcıya ucuz ve temiz garantili ulaştırıyoruz daha fazlasını Caddeden arayın. Eşya almak için bu ilçede eski bir geçmişimiz var uzun süredir spot ve antika eşya az olmak üzere diğer ev eşyalarını oldukça fazla aldığımızı söyleyebiliriz.

Göçmen vatandaşların yoğunlukta olduğu ilçede belediyecilikte oldukça başarılı işler yapmakta olup ikinci el eşya gibi sektörlerin artmasına talebin çoğalmasına sebep olup gelişmesinde en büyük faktör olarak öne çıkıyor.

Çok hızlı gelişen Bayrampaşa’nın Altıntepsi  · Cevatpaşa  · İsmetpaşa  · Kartaltepe  · Kocatepe  · Muratpaşa  · Orta  · Terazidere  · Vatan  · Yenidoğan  · Yıldırım mahallelerinde aktif olarak gezici servis bulundurmaktayız.

Bayrampaşa İkinci El Eşya
Bayrampaşa İkinci El Eşya

Avrupa yakasının en çok gelişen bu ilçesi 2.el eşya için her zaman müstesna bir yeri olmuştur. Cadde her zaman burada aktif hizmette yer almıştır. Bunun yanında İstanbul geneline yaydığımız ikinci el eşya ağımız içinde Bayrampaşa’nın sınır bölgeleri EsenlerEyüpGaziosmanpaşaZeytinburnu yer almaktadır bu ilçelerden bize telefon yada mail yoluyla ulaşıp eşyalarınızı satabilirsiniz.

info@caddeikincielesya.com

Check Also

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar, Okmeydanı ikinci el Beyaz Eşya, Okmeydanı 2.El ve Spot Alım …