Son Haberler

Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar | 0212 657 4150

Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar;

Bağcılar İstanbul’un Avrupa yakasında bulanan ve son dönemde oldukça iyi gelişen ilçemizde 2.el eşya alım satımı yanında ikinci el beyaz eşya kullanılmış eski antika eşyalarınıza talibiz onları çöp olmadan bize ulaştırıp değerlendirin.

Bağcılar İkinci El Eşya
Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar

Cadde ikinci el hizmetinizi Bağcıların semtleri Ateştuğla · Çiftlik · Güneşli · Tabya mahalleleri Bağlar · Barbaros · Çınar · Demirkapı · Evren · Fatih · Fevzi Çakmak · Göztepe · Güneşli · Hürriyet · İnönü Kâzım Karabekir · Kemalpaşa · Kirazlı · Mahmutbey · Merkez · Sancaktepe · Yavuzselim · Yenimahalle · Yenigün · Yıldıztepe · Yüzyıla hizmet ulaştırıyoruz.

“Bağcılar 1992 yılında Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur. 70’li yıllarda yalnızca birkaç küçük köyü barındıran Bağcılar daha sonra iç göçden dolayı düzensiz kentleşmiştir. Bugün Türkiyenin avrupaya açılan en önemli karayollarının içinden geçtiği Bağcılar, İstanbul’un en kalabalık ilçesidir.

Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar
koltuk

Güneyinde Bahçelievler; kuzeyinde Başakşehir; doğusunda Esenler ve Güngören, batısında Küçükçekmece ile çevrilidir. Bağcılar’ın tarihi geçmişi bilinmemektedir. Bu konuda yeterli ve detaylı bir araştırma bugüne kadar yapılmamıştır. Osmanlı döneminde çoğunlukla Rumlar yaşamış ve yoğun bulundukları Mahmutbey yerleşim yeridir. Doksanlardan itibaren ilçe statüsüne yükselmesi ile Bağcılar’da modern yapılaşma çalışmaları yapılmış ve bugün büyük ölçüde altyapı problemleri çözülmüştür.”

Ayrıca komşuları Bahçelievler, Küçükçekmece, Başakşehir , Esenler faliyet alanımıza giriyor bize tüm bu konumlardan ulaşıp ürünlerinizi satabilirsiniz.

Check Also

İkinci El Eşya Alan Yerler | 0532 652 5810

İkinci El Eşya Alan Yerler,ikinci el eşya alanlar, Neredesiniz? İstanbul’da yaşıyorsunuz, ikinci el eşyaya ihtiyacınız …