Son Haberler

Avcılar İkinci El Eşya | 0212 657 4150

Avcılar İkinci El Eşya alanlar;

Avcılarda 2 el eşya  hizmeti veren denizlerle çevrilmiş yarım ada sayılabilecek ilçemizde ikinci el beyaz eşya alanlar satanlar eski eşyalar kullanılmış ofis ve ev eşyaları ikinci el mobilyalar için bizi arayıp destek alabilirsiniz.

avcılar ikinci el eşya alanlar
kırmızı köşe koltuk

Bakırköy’den ayrılarak 1992 yılında ilçe hâline gelen Avcılar, TEM ve D100 karayollarının içinden geçtiği ilçede köy yerleşimi bulunmamaktadır tüm mahalleleri merkeze bağlıdır. Doğusunda Küçükçekmece Gölü; güneyinde Marmara Denizi; batısında Beylikdüzü ve Esenyurt; kuzeyinde ise Başakşehir ile komşudur. Biz Cadde ikinci ikinci el eşya markasıyla tüm bu bahsedilen ilçelerde 2.el eşya alanlar için bize ulaşmanız mümkün. İlçenin Özellikle Küçükçekmece Gölü kıyılarında ve kuzey kesimlerde geniş boş düzlükler vardır. Antika eşyalarınızla artık bizim tarafımızdan değerlendirilip antika eşya değer birimleriyle profesyonel ekspertizle güven veren bir hizmet uygulamaya koyduk sizde faydanabilirsiniz arayın ikinci el eşya alıp satmanın şart değil bilgi amaçlıda arayabilir yada mail yoluyla bilgilendirilirsiniz.

Avcılar İkinci El Eşya
Avcılar İkinci El Eşya

Avcılar ikinci el eşya olarak ilçe merkezi ve Ambarlı  · Cihangir  · Denizköşkler  · Firuzköy  · Gümüşpala  · Merkez  · Mustafakemalpaşa  · Tahtakale  · Üniversite  · Yeşilkent semt ve mahallelerinden 7 gün 24 saat arayıp ikinci el ve antika eşyalarınızı satabilir yada bilgi alabilirsiniz.

Check Also

İkinci El Eşya Alan Yerler | 0532 652 5810

İkinci El Eşya Alan Yerler,ikinci el eşya alanlar, Neredesiniz? İstanbul’da yaşıyorsunuz, ikinci el eşyaya ihtiyacınız …