Son Haberler

Anadolu Yakası İkinci El Eşya

Anadolu Yakası İkinci El Eşya;

İstanbul’un iki bölgesinden biri olan Anadolu yakası ana ikinci el ofisimizinde yer aldığı bölüm diyebiliriz. Diğeri ise avrupa yakasıdır. İki bölgeyi Marmara denizi böler ulaşım gemi ve asma köprülerle sağlanır. Anadolu yakasında 14 ilçe vardır Cadde 2.el eşyanında yer aldığı bu ilçeler; ŞileÜsküdarAdalarTuzlaAtaşehirBeykozÇekmeköyMaltepeSultanbeyliPendikKadıköyKartalSancaktepeÜmraniye‘dir. Tüm bu bahsettiğimiz ilçelerin merkezi yanında, semtlerinde, mahallelerinde yer almaktayız bu bölgede en aktif firmalar içinde yer aldığımız söylenebilir. Anadolu yakası ikinci el beyaz eşya, ve ikinci el mobilyaların çok sıklıkla alınıp satıldığı bölge diyebiliriz. Bu yaka insanların daha sakin olduğu için oturmak için tercih edilen yer diyebiliriz. Dolayısıyla ev eşyaları sirkülasyonu oldukça fazla olmakta.

Anadolu Yakası İkinci El Eşya
Anadolu Yakası İkinci El Beyaz Eşya

Anadolu yakası ikinci el eşyanın en hareketli olduğu ilçe Kadıköy ve Ataşehir diyebiliriz. Bu iki ilçe birbirlerine yakın gelişen ve eşya alım satımının üst düzeyde olduğu yerler içine girer. Ayrıca Pendik’e bağlı Kurköy mahallesi yoğun konut ve sitelerin kurulmasıyla ayrı bir cazibe alanı haline gelmiştir biz ikinci el ve spot eşya işi yapan kurumlar için. Aldığımız ürünlerden bahsedecek olursak genel bir tanımlama yapmamız yeterli olmayacak ev eşyaları(ikinci el beyaz eşyalar, ikinci el mobilya) ofis eşyaları(masa, koltuk sandalye) ayrıca azda olsa antika eşyalar(antika sermik metal vazo, antika gümüş, antika halı, antika kilim, antika ahşap eşyalar, antika resim, tablo, antika mobilya) alıyoruz.

Anadolu Yakası İkinci El Eşya
Anadolu Yakası İkinci El Eşya

İkinci el mobilyalar içinde en çok tabiki tahmin edileceği üzere oturma grupları diyebileceğimiz koltuk, kanepe, çekyat kısıtlı sayıda köşe koltuk diyebiliriz. İkinci el beyaz eşyaları saymamız daha kolay bunlar ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın en önde olan en çok satılan ve alınan eşyalardır. Alırken tüm bu eşyaları tamamen çürümüş olmamasına beyaz eşyalarda elektronik aksamının çalışıyor olmasına dikkat etmekteyiz. Aksi takdirde bunları değerlendirmemiz mümkün olmamaktadır.

Bize bu adresten ulaşıp eşya alabilir, Anadolu yakası: Küçükyalı Mh. Rüştü Sarp Cd No:9 34840 Maltepe, Türkiye‎
yada telefon ve mail adresi ile irtibata geçip eşya satabilirsiniz.
info@caddeikincielesya.com   0216 366 42 01 – 0532 652 58 10

 

Check Also

ikinci-el-eşya-alanlar

ikinci el eşya alan yerler

ikinci el eşya alanlar, Mobilya Beyaz Eşya Spot Alanlar – İstanbulda yaklaşık tüm ilçelerde yüzlerce mahalle …