Son Haberler

Adalar İkinci El Eşya Alanlar | 0216 366 42 01

Adalar İkinci El Eşya alanlar; 0532 652 58 10

Adalar ilçemizde 2.el eşya alım satım antika eşya ikinci el beyaz eşya kullanılmış eski eşya konusunda faliyet gösteriyoruz. Bize tüm ev ve ofis eşyalarınız için arayabilirsiniz. İstanbulun tüm adalarında faliyette. Aslında Büyükada dışında ikinci el eşya alım satımı oldukça zayıftır. Yinede İstanbul genelinde her ilçede, her semtte, her mahallede hatta her noktada olma sözümüzü yerine yetirme adına buradada yer alıyor yılın her ayı, gününde bize ulaşmanız olası.

adalar ikinci el eşya

İstanbul Adalar ikinci el eşya

İstanbul’un güneyinde yer alan dokuz adadan oluşur. Nüfus bakımından İstanbul’un en küçük ilçesidir. İldeki en eski ilçelerden olup adaya bağlı köy ya da belde yoktur. Yaygın olarak 2.el hizmet alan merkezimiz Büyükada’dır bu adada çokça hizmet verdiğimiz müşterilerimiz yer almaktadır. Adalarda Cadde olarak daha çok antik eşya alımı gerlekleştirdğimiz söylenebilir adadan eş alımı dışında adaya çokça ev eşyası neler bunlar ikinci el mobilya, çeşitli beyaz eşyalar, buzdolabı, çamaşır makinesi çokça gönderdiğimiz ürünler arasındadır.

adalar ikinci el eşya alanlar
antika telefon

Adalardan bizi 365 gün arayın. info@caddeikincielesya.com

Büyükada İkinci El Eşya, Heybeliada İkinci El Eşya, Burgazadası  İkinci El Eşya, Kınalıada  İkinci El Eşya,  Kaşıkadası İkinci El Eşya, Sedefadası İkinci El Eşya, Sivriada İkinci El Eşya, Yassıada İkinci El Eşya, Tavşanadası İkinci El Eşya hizmeti verilen her bölge gibi daima buralarda eşya alım satımı antika eşya değerlendirme merkez servislerimiz yer almakta olup bu adalarda eşya alımı satımı spot eşya satışı yapmatayız.

 

Check Also

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar

Okmeydanı İkinci El Eşya Alanlar, Okmeydanı ikinci el Beyaz Eşya, Okmeydanı 2.El ve Spot Alım …